Piegādes veidi un atgriešana

PIEGĀDES VEIDI

Tedra.lv iegādātās BOSE preces iespējams saņemt ar bezmaksas piegādi visā Latvijā. Piegādes nodrošināšanai sadarbojamies ar DPD Latvija kurjerdienestu. Izvēlieties sev ērtāko piegādes veidu – gan piegāde ar kurjeru, gan piegāde DPD Pickup tīklā (paku skapjos) būs bez maksas! Sameklējiet sev ērtāko paku skapi šeit:

Sūtījums tiek piegādāts līdz Jūsu norādītajai adresei. DPD piegādi veic darba dienās, no pirmdienas līdz piektdienai, laika posmā no 9:00-18:00. Precīzāku piegādes laiku uzzināsiet īsziņas veidā piegādes dienas rītā (ja izvēlētais piegādes veids būs ''kurjers''). Savukārt, ja izvēlēsieties saņemt savu sūtījumu Pickup tīklā, tad informāciju un instrukcijas par tā izņemšanu saņemsiet sms veidā pēc tam, kad sūtījums būs ievietots paku skapī.

Ja pirms preču iegādes Jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama konsultācija, sazinieties ar mums Jums ērtā veidā - zvaniet, rakstiet Facebook, Whatsapp, iMessage vai SMS. Jums vienmēr ir iespēja iekāroto Bose preci apskatīt un iegādāties klātienē, dodoties uz kādu no mūsu partneru veikaliem.

PIEGĀDES LAIKS

Pasūtījumus parasti apstrādājam tajā pašā darba dienā, DPD Latvija kurjerdienestam tos nododam nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas. DPD Latvija apņemas un parasti pasūtījumus piegādā nākamajā darba dienā. Līdz ar to varam droši apgalvot, ka Jūs pie sava sūtījuma tiksiet 1 līdz 3 darba dienu laikā! Īpašu akciju vai izpārdošanu laikā pasūtījumu piegāde var aizņemt mazliet vairāk laika nekā parasti.

Lūdzu ņemiet vērā:

Piegādes tiek veiktas darba dienās, laika posmā no 9:00 līdz 18:00. Lūdzu, norādiet tādu saņemšanas adresi, kurā atradīsieties un varēsiet saņemt savu pasūtījumu darba dienas laikā.

Piegādes adresei jābūt iespējami detalizētai. Jums jānorāda visu vajadzīgo papildinformāciju (piemēram, durvju kodu utml.) lai kurjers varētu veikt piegādi solītajā laikā. Ja adrese ir nepareiza vai neprecīza, piegādes laiks var tikt pagarināts.

Noteikti jānorāda mobilā tālruņa numurs. Turklāt aicinām pārliecināties par numura pareizību.

Kurjeram piegādes brīdī ir tiesības lūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi, ID karti vai autovadītāja apliecību), lai pārbaudītu saņēmēja identitāti, un fiksēt dokumenta numura pēdējos 5 ciparus.

PREČU ATGRIEŠANA UN ATTEIKUMA TIESĪBAS

Jums ir tiesības atteikties no iegādātajām precēm 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas, atsūtot tās uz šo adresi:

Preču atgriešana
SIA Tedra Partneri
Ganību dambis 23c, Rīga, LV-1005, LATVIJA

Preces jāatgriež to oriģinālajā iepakojumā. Aicinām uzreiz pēc sūtījuma saņemšanas detalizēti iepazīties ar preču sniegumu un piemērotību Jūsu vajadzībām. Lai sūtot preces atpakaļ tās netiktu pakļautas papildu bojājuma riskiem, iesakām uzreiz pēc sūtījuma saņemšanas neatbrīvoties no sūtījuma iepakojuma un pēc iespējas izmantot to atpakaļ sūtamo preču iepakošanai. Atgriešanas iepakojumā jāievieto arī sūtījumam pievienotā pavadzīme-rēķins. Atpakaļ sūtīšanas izmaksas sedz klients.

SIA Tedra Partneri atmaksās saņemto naudu maksātāja kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad būs saņemtas un pārbaudītas atgrieztās preces, taču dažos gadījumos naudas atmaksa var aizņemt ilgāku laiku, bet ne vairāk kā 14 dienas (2 nedēļas).

COD

Pilnīga atteikuma tiesību izmantošanai nepieciešamā informācija ir aizpildāma Atteikuma veidlapā, tomēr lielākoties preču atgriešanas veiksmīgai apstrādei pietiek arī ar augstāk minēto informāciju, tāpēc Atteikuma veidlapas aizpildīšana nav obligāta. Ja tomēr vēlieties izmantot to, tā pieejama šeit.

JA SAŅĒMI BOJĀTU SŪTĪJUMU

Ja saņemtais sūtījums ir bojāts jau to saņemot, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mums pa e-pastu: info@tedra.lv